Úvodní strana
 
Úvod > O firme > Partneri a dodávatelia

Naši partneri a dodávatelia

Radi by sme Vám predstavili našich významných obchodných partnerov a dodávateľov doplnkov pre baliace stroje.

Bischof + Klein GmbH & Co. KG 

Predný európsky výrobca kompletnej série flexibilných obalových materiálov pre spotrebné a priemyslové odvetvia. Vlastné extrúzie, koextrúzie, laminácia, konfekcie prevažnej väčšiny známych typov a tvarov obalov. Špičková flexotlač, hĺbkotlač, CLEANROOM, certifikácia FDA, GMP, DIN ISO 9001. Podiel na zákazníckych individuálnych projektoch.

Obchodné zastúpenie pre ČR a SR – tel.: +420 261227003–5

www.bk-packaging.com 

Bottling Printing s.r.o. – jednotka v priemyslovom značení  

Firma Bottling Printing s.r.o. je špecialista v oblasti priemyslového značenia a kódovania a pomáha riešiť problémy s identifikáciou produktov.

Ponúka široký sortiment digitálnych potlačových systémov pre každý úsek výroby. Od potlače jednotlivých kusov cez skupinové balenie až k distribučným jednotkám. Hlavným portfóliom firmy sú ink-jet tlačiarne, termotransfer tlačiarne s aplikátormi etikiet, laserová tlač a v súčasnej dobe tiež technológie RFID. Spoločnosť je výhradným distribútorom svetových značiek Linx Printing Technologies Ltd., Markem, Matthews Swedot, Macsa a Bluhm.

www.bottlingprinting.cz , www.bottlingprinting.eu 

DYGER s.r.o. 

Firma Beckhoff, zastupovaná na českom a slovenskom trhu firmou Dyger, s.r.o., vyrába otvorené riadiace systémy založené na platforme PC. Sortiment produktov zahrnuje priemyslové PC, komponenty priemyslových sietí, servopohony a automatizačný software. Výrobky môžu byť použité ako samostatné komponenty alebo môžu byť integrované do kompletného riadiaceho systému. Komponenty a systémové riešenia z Beckhoffu sú využívané v širokej rade aplikácií od CNC obrábacích strojov až po riadenie budov.

www.beckhoff.com , www.dyger.cz 

JaGa, spol. s r.o. 

Spoločnosť JaGa, spol. s r.o. je súkromná rodinná firma, ktorá rozvíja svoje aktivity na poli popisovacích a označovacích technológií od roku 1991. Nosnou časťou dodávaného sortimentu sú bezkontaktné označovacie zariadenia Videojet/Willett typu ink-jet/CIJ, valve-jet/DOD, laserové tlačiarne, termotransferové tlačiarne štítkov a etikiet a kompletné série aplikátorov etikiet. Okrem dodávok jednotlivých zariadení spoločnosť JaGa zaisťuje i realizáciu komplexných riešení vrátane technologických subdodávok, riadiacich hardwarových i softwarových systémov, všetko s plnou garanciou a v zmysle dodávky "na kľúč". Firma disponuje rozsiahlym obchodným a servisným zázemím.

www.jaga-cr.cz 

REKO PRINT s.r.o. - Váš partner v priemyselnom značení 

Firma REKO PRINT s.r.o. pôsobí na českom a slovenskom trhu v oblasti priemyselného značenia. V portfóliu společnosti sú automatické aplikátory etikiet a etiketovacie linky značky HERMA, inkjetové tlačiarne RONIX pre označovanie jednotlivých balení výrobkov, inkjetové tlačiarne značky UBS – United Barcode Systems pre potlač skupinových balení vo vysokom rozlíšení, laserové tlačiarne PANASONIC a termotransferové tlačiarne DATAMAX. Pre sledovanie výrobných procesov alebo snímanie čiarových kódov na jednotlivých výrobkoch dodáva profesionálne čítačky čiarových kódov a kamerové systémy.

Zaisťuje dodávky etikiet, termotransferových tlačových hláv, termostransferových pások a ďalších spotrebných materiálov pre priemyselné tlačiarne. 

www.reko-print.cz 

 
vyrobila Omega Design