Úvodní strana
 

ŠTÍTKY

Úvod > Baliace stroje

Baliace stroje

Využite širokú ponuku nami dodávaných vertikálnych alebo horizontálnych baliacich strojov, dávkovačov a vkladačov. Ak hľadáte kvalitné stroje na balenie Vašich komodít, obráťte sa na náš skúsený tým odborníkov – navrhneme pre Vás najvhodnejšie a najúspornejšie riešenie podľa Vašich špecifických požiadaviek!

Máme pre Vás pripravené vertikálne baliace stroje, horizontálne stroje na balenie, vkladača pre baliace stroje a tiež skladové i repasované baliace stroje.

 

Pri výbere baliacich strojov sa poraďte s odborníkmi!

V prípade, že si nebudete vedieť poradiť s výberom vhodného baliaceho stroja alebo požadujete odbornú radu, aký stroj na balenie je pre Vaše potreby najvhodnejší, potom sa na nás prosím obráťte e-mailem alebo telefonicky. Využite vo svoj prospech naše skúsenosti a znalosti z oblasti baliacich strojov. Čas venovaný dôkladnému výberu vhodného stroja na balenie sa Vám vždy vráti!

Nami dodávané baliace stroje sú vhodné pre balenie bežných komodít. Vieme však zrealizovať i niektoré špecifické požiadavky spojené s balením produktov! Vaše stroje na balenie tak môžu vedieť zabaliť potraviny alebo výrobky, u ktorých sa predpokladá špecifický a zložitejší spôsob automatického balenia. 

Kompletné riešenia baliacich strojov

Mimo samotné projekcie a dodávky baliacich strojov je súčasťou našich služieb tiež montáž baliacich strojov, uvedenie strojov na balenie do bežného chodu a školenie personálu, ktorý bude stroje na balenie obsluhovať. 

 
vyrobila Omega Design